Про зчитувач паспортів громадянина України

паспорт громадянина України             Це PC-сумісний пристрій для читання даних з безконтактного електронного носія документа Паспорт громадянина України. Пристрій розроблено на основі  13,56 МГц безконтактної (RFID) технології, NFC RFID Модуля. Відповідає вимогам ISO/IEC18092  стандарту Near Field Communication (NFC),    підтримує не тільки Mifare і ISO 14443 A і B типу, але і всі чотири  типи  NFC міток. IDREADER сумісний як з CCID і PC / SC, що дозволяє домогтися сумісності з різними пристроями і додатками.З швидкістю доступу до 424 Кбіт і швидкості USB до 12 Mbps. Робоча відстань зчитування IDREADER до 5 см.
IDREADER доступний в формі окремого модуля, що дозволяє легко підключити до більшості комп'ютерів на базі Windows починаючи з ХР або пристроїв на базі Android. IDREADER зчитувач спеціально розроблений для безпечної ідентифікації власника паспорта та  можливості використання громадянами, як   найдоступніший засіб зі зчитування інформації з безконтактного електронного носія. Разом з IDREADER в комплекті користувач отримує унікальне програмне забезпечення. ID Reader
зчитувач паспорта громадянина України  Програмне забезпечення, яке спеціально розроблено для роботи з даним пристроєм реалізує технічну специфікацію для обміну з безконтактним   електронним носієм. При цьому це єдине програмне забезпечення  з функцією друку та запису даних, зчитаних з безконтактного електронного носія документа. На сайті   завжди знаходиться остання версія програмного забезпечення для роботи з даним пристроєм.